اهمیت خرید اکانت اسپاتیفای چیست؟

اسپاتیفای بزرگترین پلتفرم صوتی جهات است که با داشتن کتابخانه ای بزرگ از موسیقی و پادکست های گوناگون تشکیل شده که در ایران هم تعداد زیادی از افراد از آن استفاده می کنند. اکانت رایگان اسپاتیفای امکانات بسیار کمی دارد و پر از تبلیغات می باشد اما اکانت پرمیوم اسپاتیفای تمام محدودیت ها برداشته می شود و بدون تبلیغات است یکی شما می توانید با کیفیت بالا آهنگ ها را گوش دهید و یا بدون محدودیت پلی لیست بسازید که از قابلیت های خوب اسپاتیفای می باشد. همچنین با پرمیوم سازی اکانت شما موسیقی هایی که بیشتر تمایل به گوش دادن آن ها دارید به شما پیشنهاد می شود و با سبک دلخواه خودتان موسیقی های جدید کشف می کنید.

علت ارزانی اکانت های پرمیوم شما چیست؟

ما با چند سال فعالیت سعی کردیم قیمت های خود را کاهش دهیم و سود خودمان را کم کنیم تا با تحریم های بی رحمانه که اسپاتیفای هم شامل می شود مقابله کنیم و بتوانیم اکانت ها را با قیمت های بسیار ارزان در اختیار کاربران ایرانی قرار دهیم تا در امر خنثی سازی تحریم اسپاتیفای قدم کوچکی برداشته باشیم. هم اکنون مفتخریم اعلام کنیم که سایت خرید اکانت اسپاتیفای ارزانترین خدمات اسپاتیفای را در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان بزرگوار ارائه می نماید.

مدت زمان انجام سفارش چقدر است؟

در سریعترین زمان انجام می شود و حداکثر 48 ساعت کاری تکمیل می گردد.

آیا اطلاعات من محرمانه باقی خواهند ماند؟

بله، اطلاعات ورود به اکانت اسپاتیفای شما محرمانه خواهد ماند همچنین ایمیل و رمز ورود شما در هر لحظه که نیاز داشته باشید قابل تغییر است.